Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Oferta specjalnie dla CiebieOferta specjalnie dla Ciebie

Firma Turystyczna GazdaFirma Turystyczna Gazda

Kolonia letnia w Zawoi | Kolonie i obozy w górach

Kolonie letnie w Zawoi | Kolonia letnia w górach 2023

KOLONIE LETNIE W GÓRACH | KOLONIA LETNIA W ZAWOI

kolonia w Zawoi - kolonie w górach 2014

     Wakacje w kameralnym ośrodku Jodełka w Zawoi -

     to kolonia letnia pełna przygód

     Zapewnimy Wam atrakcje na każdą pogodę. Nawet w pochmurne dni kolonia w górach
     może być udana. Organizujemy zabawy "karaoke" podczas której każdy może poczuć się
     gwiazdą. Możliwość poznania ciekawych ludzi i ich pasji daję prelekcje multimedialne i
     pogadanki. Zajęcia rękodzieła to okazja do świetnej zabawy artystycznej - malarstwo na
     szkle, rzeźbiarstwo, garncarstwo to zajęcia podczas których wykonasz własnoręcznie     oryginalną pamiątkę z kolonii w Zawoi. Na bardziej słoneczne dni zapewnimy naukę jazdy      konnej, gry terenowe typu paintball, podchody, letnie kuligi, ogniska w pieczeniem kiełbasek. Dla odważnych zabawy w parku linowym, rafting - spływ pontonami skalnym przełomem rzeki Dunajec, czy podniebne loty na motolotni.

Babiogórskie szlaki to wspaniały teren na piesze wycieczki podczas obozów letnich w górach.

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Babiogórskiego Parku Narodowego prezentuje przyrodę i dziedzictwo kulturowe regionu Babiej Góry. To świetne miejsce do prowadzenia lekcji i warsztatów.

Liczne ścieżki edukacyjne umożliwiają poznanie lokalnej architektury, pozwolą odwiedzić warsztaty lokalnych rzemieślników, stare chaty, piwniczki, klasztor oo. Karmelitów Bosych oraz elektrownię wiatrową, ukazują proces sukcesji wtórnej w przyrodzie i różnorodność flory i flory w babiogórskich lasach.

Wycieczki szlakami podczas kolonii w Zawoi dają możliwość spotkania leśnych zwierząt. Można je także odwiedzić w Parku Czarnego Daniela, gdzie daniele, sarny, jelenie są na wyciągnięcie ręki. Można być świadkiem zachowań tych pięknych zwierząt, a nawet karmić je z ręki. Kolonia w górach nie może pominąć Hali barankowej, która daje możliwość obserwacji wypasu owiec.

Piękno gór poznamy na pieszych wycieczkach górskich. Wycieczki na  Jałowiec, Halę Krupową czy Babią Górę - królową Beskidów dają możliwość rozkoszowania się przepięknymi górskimi panoramami Beskidów, Gorc, Tatr, jeziora orawskiego.

Podczas kolonii w Zawoi możemy odwiedzić wiele ciekawych miejsc regionu.

Odwiedzając pobliską Słowację możemy zwiedzić skansen w Zubercu, oddać się wodnym atrakcjom na terenie odkrytych basenów termalnych w  Beszeniowej, Liptowskim Mikulaszu czy Orawicach, przejść trasą turystyczną w malowniczych jaskiniach: Swobody, Lodowej lub Bielskiej, zobaczyć malowniczą warownię na skale w Orawskim Podzamoku.

Wizyta w mieści królów Krakowie, gdzie czekają nie tylko piękne zabytki, ale i dodatkowe atrakcje np. wizyta w muzeum techniki czy niezwykłym ogrodzie doświadczeń, to bardzo częsty punkt programu kolonijnego w beskidach.

Kolonia letnia w Małopolsce to świetna okazja, aby wybrać się do kopalni w Bochni lub Wieliczce na zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej  np. "Górnik wczoraj i dziś” - odkrywanie górniczego  zawodu czy „Spotkanie z bocheńskim skarbnikiem”. Zamki w Ojcowie i Pieskowej Skale oraz spacer w jaskini Wierzchowskiej to atrakcje pobliskiego Ojcowskiego Parku Narodowego.

Kolonia letnia to dogodny czas na pobyt w tematycznym parku rozrywki. „Dinozatorland”, to park gdzie dzieci „przeniosą się” w czasie o setki milionów lat. Inwałd- park miniatur to miejsce, w którym jednego dnia można zwiedzić cały świat. Wycieczka w Pieniny to przykładowo zwiedzanie zamku i zapory w Niedzicy,  wejście na Trzy Korony - symbol Pienin, wyjazd kolejką krzesełkową na Palenicę, spływ Dunajcem - tradycyjnie tratwami lub pontonami. Wycieczka do Zakopanego to najczęstszy punkt programu kolonii letniej w górach. Doliny tatrzańkie, kolejka na Kasprowy, Gubałówka - wybór jest nieograniczony.

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Przygotuję dla Państwa dowolny tematyczny program pobytu dostosowany do konkretnej grupy dzieci i młodzieży.

Zapraszam na kolonię do ośrodka Jodełka w Zawoi
Adam Trybała

kolonia w górach - kolonie w Zawoi      Zobacz galerię - kolonia letnia w Zawoi w górach

Firma Turystyczna Gazda
Dom wypoczynkowy Jodełka
wszelkie prawa zastrzeżone